Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz 1993 yılında başlamış olduğu, mobilya imalâtı, ev ve işyeri dekorasyonu, iç mimarlık, tasarım ve uygulama faaliyetlerindeki kararlı ve istikrarlı ilerleyişini 2005 yılında Sefaart İnşaat Mobilya ve Day. Tük. Mal. San. Tic. Ltd. Şti. unvanını alarak devam ettirmiştir.

Sektörde kurumsallaşarak büyümeyi kendine ilke ve hedef edinmiş olan firmamız,gelişen mobilya sektöründe gerekli atılımları gerçekleştirmiş, kalite ve üretim kapasitesini her geçen gün arttırmış, gerekli makine yatırımlarını yerine getirmiş bulunmaktadır. Yurtiçi projelerimizin yanında, yurtdışı projelerini de başarıyla gerçekleştiren firmamız ihracatta da yeterli tecrübeye sahip olup, markalaşma yolunda kararlı ilerleyişini sürdürmektedir.


Tarihçe

Firmamız 2008 yılında BWBLACKWHITE markasının tescilini alarak kaliteli ürünleri siz müşterilerimizin kolayca tanıyabilmesini sağlamıştır. Firmamız üretimini İzmir-Kemalpaşa Armutlu sanayi bölgesinde, 6500 m2 alan üzerine kurulan, 3800 m2 kapalı alanda bulunan fabrikamızda sürdürmektedir.

  • 2014 - Yeni Fabrika Binası Açılışı
  • 2008 - Blackwhite Ünvanı Tescili
  • 2005 - Sefaart Ünvanı Tescili
  • 1993 - Şirket Kuruluşu

Misyonumuz

Sadece üretim yapmak değil, müşterilerimizi ve onların müşterilerinin daha modern ve mutlu ortamlarda yaşamasına katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Temeli insana ve doğaya saygı ile atılan modern insan odaklı projeler üreterek, Ülkemizin ve Dünyamızın gelişiminde her geçen gün daha fazla katkıda bulunmaktır.


Şirket Profili

Kalite Politikamız

Kalite, Güvenlik, Nitelik ve Konfor. Saygınlık, Etkinlik ve Verimlilik. Takım Çalışması. Değişime açık olmak ve yeniliklere ayak uydurmak. Çevreye duyarlı faaliyet.

Değerlerimiz

Çalışanların ve müşterilerin memnuniyetini gözetmek. Müşteri memnuniyetini, kazanç elde etmekten öncelikli görmek. Dürüst çalışmak. Verilen her sözü zamanında yerine getirmek.


PROJELERİMİZ

BLACK & WHITE
Sefaart Şirketler Grubu; BLACK & WHITE markası ile İnşaat sektörüne adımını atmış, bu alanda ilk olarak bw73plus villa projesinin yapımına başlamıştır. İzmir'in en gözde ilçesi Kemalpaşa'da oksijeni en bol villari sizin için üretiyoruz.

bw730plus Villa Projemiz